Konkurs fotograficzny 2017

Zapraszamy uczniów warszawskich szkół do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach projektu "Moja (mała) ojczyzna".

Podstawowe informacje:

- Najchętniej obejrzymy zdjęcia naszego miasta, jednak dopuszczamy dowolną tematykę prac - oceniamy jedynie umiejętność patrzenia na świat za pomocą aparatu.

- Nie mamy nic przeciwko zdjęciom wykonanym za pomocą telefonu – to człowiek fotografuje, nie sprzęt.

- Każdy uczestnik może nadesłać do 10 prac konkursowych.

- Fotografie należy przesyłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , podając dane autora: imię, nazwisko, szkoła, klasa.  

- Zdjęcia gromadzimy do dnia 10 lipca 2017 r.

- Na autorów najlepszych prac czekają pamiątkowe dyplomy i nagrody, ciekawe zdjęcia będziemy też publikować na naszych stronach internetowych.

- Laureaci informację o rozstrzygnięciu i możliwości odbioru nagrody otrzymają pocztą elektroniczną nie później, niż do 31 lipca 2017 r.

- Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z oświadczeniem o wyrażeniu zgody (dla niepełnoletnich przez rodziców/opiekunów ucznia) na publikację zdjęcia - a w przypadku zwycięzców także podania podstawowych informacji: imienia, nazwiska i szkoły laureata.